Transport drewna
Firma Handlowo-Usługowa “MERC”, 76-248 Dębnica Kaszubska ul. Kościelna 7
tel. 59 813 10 87, 59 813 17 01, kom. 509 290 616, 509 290 617, e-mail: marlena.zawislak.merc.pl@neostrada.pl
autonaprawa, serwis samochodów ciężarowych

Serwis samochodów ciężarowych prowadzi naprawę samochodów ciężarowych - serwis Mana i Mercedesa, SCANIA.

Podstawowym zakresem działalności jest serwis techniczny pojazdów ciężarowych oraz sprzedaż części zamiennych. Nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem serwisowym w zakresie napraw samochodów ciężarowych, a nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach technicznych. Konkurencyjne ceny i wysokiej klasy obsługa to nasza dewiza na codzień. Szczególną uwagę przywiązujemy do rzetelnej obsługi klienta i krótkich terminów realizacji napraw. Prowadzimy naprawy bieżące pojazdów, kompleksową obsługę serwisową układów mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych.

Oferujeny:

Wykonujemy także naprawy naczep i przyczep. Gwarantujemy szybkość i bardzo dobry poziom świadczonych usług. Nie ma awarii, z którą byśmy sobie nie poradzili, a każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie techniczne.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do samochodów ciężarowych Man oraz Mercedes. Oferujemy akcesoria i części zamienne do samochodów ciężarowych. Podzespoły zarówno oryginalne, jak i nieoryginalne, a także używane.

Regenerujemy, motujemy i zakuwamy węże hydrauliczne do samochodów ciężarowych.

punkt serwisowy samochodów ciężarowych

stacja serwisowa Man Mercedes Scania

© 2010 Infocity